Hizmetlerimiz

Danışmanlık

Danışmanlık


Proje Yönetimi Danışmanlığı

İş Teknoloji olarak tüm BT projelerinde, uygulama esnasında danışmanlık hizmetlerimiz ile yanınızda olarak sizlere en yüksek değeri katmayı hedeflemekteyiz. Kurumunuzda yürütülen projelerde dünyaca kabul görmüş standartların uygulanmasından emin olarak projelerinizin başarıya ulaşmasına katkıda bulunabilirsiniz. Bu sayede ekipleriniz de danışmanlığımız ile gelişerek yetkinliklerini artırabilirler. Onbeş yılın üzerinde bilgi birikimimiz ve iş deneyimimiz ile iş ortaklarımızın istediklerini çok daha hızlı projelendiriyor ve gerçekleştiriyoruz.

• Hazır yazılım ürünlerinin kurumunuz süreçlerine göre uyarlamalarını yapıyoruz.
• Farklı teknoloji ve altyapı uzmanlıkları (donanım, yazılım, güvenlik, entegrasyon vb.)
Gerektiren projeleri eş güdümlü şekilde yönetiyoruz.
• Farklı platformlar için özgün çözümler geliştiriyoruz.
• Platformlar arası geçiş için iş ortaklarımıza destek oluyoruz.

Teknoloji Danışmanlığı

Teknolojinin baş döndüren hızında mevcut yatırımlarınızı korumak ve işinizi ilerletmek amacıyla kaçınılmaz şekilde yeni teknolojilere adapta olma ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. IT alanında 15 yılın üzerinde tecrübesi, stratejik hedeflerle bütünleşik IT yaklaşımıyla İş Teknoloji, bilgi birikimini işletmenizin optimum çalışması için sunmaktadır.

İş Analizi ve Teknik Şartname Hazırlama Danışmanlığı

İş Analizi ve Teknik Şartname Hazırlama Danışmanlığı hizmetimiz kapsamında; kurumunuz tarafından hayata geçirilmesi hedeflenen projelerinizi uzman kadromuzla en iyi şekilde analiz ederek gerekli dokümantasyon ve şartnamenin oluşturulması için kurumunuza profesyonel hizmet sunuyoruz.

Süreç Analizi Danışmanlığı

İş Teknoloji olarak süreç analizi çalışmasını ilgili tüm paydaşlar ile birlikte gerçekleştirip, süreçlerin ortaya konması ve gelişim alanlarının tespit edilmesi ile birlikte belirli bir standartta analiz dokümanı hazırlıyoruz. Bu çalışma ile hedeflenen; standardizasyon, maliyetleri azaltmak, verimliliği arttırmak, bölümler arası koordinasyonu geliştirmek ve kaynak kullanımındaki etkinliğini arttırmaktır.