Yükleniyor...

Haberler


Tapu Ve Kadastro Bölge Müdürlüklerinin "Resmi Senetlerinin Taranması ve TAKBİS Sistemine Aktarılması" projesine başladık.

Yapılan iş ve işlemler 02/12/2004 tarih ve 25658 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Resmi Yazışmalarda uygulanacak Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik, Genel Müdürlüğün 2010/20 sayılı Evrak, Dosya Arşiv Genelgesi, 2012/8 sayılı Fiziki Arşiv Standartları Genelgesi ve 2017/3 Sayılı Genelgesine uygun olarak yapılacaktır. Teknik şartnamede açıkça belirtilmeyen hususlarda 2017/3 Sayılı Genelge ve diğer ilgili mevzuat hükümlerine göre hareket edilerek yapılmaktadır.

Resimler için lütfen tıklayınız.

İş Teknoloji, Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü Onaylı Tedarikçisi Oldu

Milli Savunma Bakanlığı Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü (AFGM) tarafından Onaylı Tedarikçi Listesi’nde yer aldığını duyurdu. 3’üncü Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü tarafından yapılan AFGM Onaylı Tedarikçi Yeterlilik Değerlendirme Tetkiki’ni başarıyla tamamladı. Denetimler sonucunda uygunluğun bildirilmesinin ardından İş Teknoloji, 29 Mart’ta yayınlanan AFGM Onaylı Tedarikçi Listesi’nde yer aldı.

Tapu Ve Kadastro Bölge Müdürlüklerinin “Mimari Projelerin Taranması Ve Elektronik Ortama Aktarılması” projeleri hızla devam ediyor

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nün 2017/3 sayılı Genelgesi doğrultusunda, Bölge Müdürlüklerine ait Tapu Müdürlükleri arşivinde bulunan Mimari Projelerin taranarak TAKBİS sistemine girişleri devam etmektedir. Bu güne kadar 2.000.000 metreden fazla proje taranarak akıllandırılarak TAKBİS sistemi üzerinden hizmete sunulmuştur.

e-İDİS Sisteminin tanıtımı yapılmıştır.

İş Teknoloji müşterilerine özel olarak geliştirilen, idari işlerin tümünü mevcut sistemlerle e-imza ile tam entegre çalışmasına olanak sağlayan e-İDİS ( İdari İşler Yönetim Sistemi ) tanıtımı Ankara’da yapılmıştır.

Yabancı İşler Dairesi “Dijital Arşiv Projesi” teslim edilmiştir.

Yabancı İşler Dairesi Başkanlığı’nın fiziki arşivi düzenlenmiş, başarıyla akıllandırılarak dijital hale getirilmiştir.

İş Teknoloji, ülkemizin bilişim ve telekomünikasyon firmalarına en güncel “Test ve Ölçüm” teknolojilerini sunmaya başladı.

Her türlü haberleşme teknolojisinin “test ve ölçümü” alanında katma değerli ürünler ve hizmetler sunmak amacıyla yurt içi ve yurt dışı bilişim ve telekomünikasyon firmalarına en güncel “Test ve Ölçüm” teknolojilerini sunacak ürünler artık İş Teknolojide.

Fiber / Bakır Test ve Ölçüm Cihazlarımız

Bilgi işlem teknisyenlerinize temin edebileceğiniz el tipi cihazlarımızla, kablolu ağlarınızın kurulumu, işletilmesi ve test edilmesi artık daha kolay. Sunduğumuz binlerce üründen ihtiyacınız olanlarla ilgili gerekli demo veya sunum imkanı da firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Kablosuz Ağ Planlama Servisi

İhtiyaçlarınıza göre kurmak istediğiniz kablosuz ağı, kurumunuzun kat planları üzerinde simüle edebilir ve kaç adet Access Point’e ihtiyaç olduğunu, hangi noktalara kurulmaları gerektiğini, hangi frekanslardan yayın yapmaları gerektiğini ve pek çok teknik detayı markalardan bağımsız olarak tespit etmenize olanak sağlar ve detaylı bir rapor oluştururuz. Simülasyonu Kat planları üzerine ısı haritaları şeklinde gösteririz.

Kablosuz Ağ Yerinde İnceleme Servisi

Kurumunuzda, sprektrum antenleri ve kablosuz ağ antenleri ile yaptığımız inceleme sonrasında size mevcut kablosuz ağınızın durumunu raporlarız. Sorunlu bölgelerinizi kat planlarınız üzerinde ısı haritaları şeklinde belirleriz. Kablosuz ağınızı etkileyen başka cihazlar varsa tespit eder ve raporlarız.

5G Sinyal Ölçüm ve Yönlendirme Cihazları

OTDR cihazları, bakır/fiber sertifikasyon setleri ve ek cihazları Tamir ve kalibrasyon hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
OTDR cihazları, bakır/fiber sertifikasyon setleri ve ek cihazları kiralama ve satınalma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kartlı Geçiş Projesi başarıyla tamamlandı.

Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün ihtiyaçları doğrultusunda Kartlı Geçiş sistemi donanım ve yazılımları kurulumu tamamlanarak kurumun kullanımına açılmıştır.

Hızlı Tepkisel Üretim Projemiz TÜBİTAK Tarafından Kabul Edilmiştir

İş teknoloji, 1507 Kapsamında Proje Ortağı NUCLEO firması ile ortak olarak TÜBİTAK'a sunduğu AR&GE projesi "QRM - HIZLI TEPKİSEL ÜRETİM PROJESİ" desteklenmeye layık görülmüştür.

Detaylar için lütfen tıklayınız.

E-Devlet Entegrasyon Projesi'ne Başlanmıştır

İş Teknoloji TÜRKSAT'ın Altyüklenici İş Ortağı olarak TARIM ve ORMAN BAKANLIĞI'NA bağlı BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI "KURUMSAL BİLGİ ve İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALTYAPISININ KURULMASI PROJESİ KAPSAMINDA e-DEVLET ENTEGRASYONLARININ SAĞLANMASI PROJESİ" ne başlamıştır.

Bulut Temelli Pratik Uygulama Üretim Sistemi Projemiz TÜBİTAK Tarafından Kabul Edilmiştir

İş teknoloji, 1507 Kapsamında TÜBİTAK'a sunduğu Ar-Ge projesi "TERZİ - BULUT TEMELLİ PRATİK UYGULAMA ÜRETİM SİSTEMİ" desteklenmeye layık görülmüştür.

Detaylar için lütfen tıklayınız.

İş Teknoloji HAVELSAN'ın Kayıtlı "İŞ ORTAĞI" Olmuştur

Firmamız HAVELSAN'ın teknik ve idari denetimlerinden geçerek kayıtlı KAP B Kategori "İŞ ORTAĞI" olmaya layık görülmüştür.

İdari Sınırların Güncellenmesi ve Sayısallaştırılması Projesi

İş Teknoloji TÜRKSAT'ın Altyüklenici İş Ortağı olarak İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NA bağlı İLLER İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN "İdari Sınırların Güncellenmesi ve Sayısallaştırılması Projesi" Kapsamında Mevcut Durum veİhtiyaç Analiz Projesini gerçekleştirmiştir.

İş Teknoloji TÜRKSAT'ın Kayıtlı "İŞ ORTAĞI" Olmuştur

Firmamız TÜRKSAT'ın teknik ve idari denetimlerinden geçerek kayıtlı "İŞ ORTAĞI" olmaya layık görülmüştür. İş Teknoloji, TÜRKSAT ekosisteminde yer alarak geliştirilecek projelerde elinden gelen katkıyı azami ölçüde sağlayacak.

İş Teknoloji ISO/IEC 15504 SPICE Seviye 2 Belgesini Aldı

İş Teknoloji, TSE tarafından gerçekleştirilen ISO/IEC 15504 SPICE denetimlerinden başarı ile geçerek TS ISO/IEC 15504 SPICE Seviye 2 Yazılım Süreci İyileştirme ve Yetenek Belirleme belgesini almaya hak kazındı.

Ünvanımızı Değiştirdik

"NETEKSİS BİLİŞİM YAZILIM DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK BÜRO MAKİNALARI ELEKTRONİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ" olan ünvanımız, 19 Temmuz 2017 tarih ve 9370 sayılı Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi'nde yayınlanarak, "İŞ TEKNOLOJİ BİLİŞİM YAZILIM DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK BÜRO MAKİNALARI ELEKTRONİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ" olarak değiştirilmiştir. 6310667140 olan Vergi Numaramız 371975 olan Ticaret Sicil Numaralarımız değişmemiştir.

Yeni Ofisimize Taşındık

İş Teknoloji bundan böyle ODTÜ OSTİM TEKNOKENT'te faaliyetlerine devam edecek.

Adres: Uzayçağı Cd. 1308. Sk. 6/19 Ostim Odtü Teknokent Yenimahalle / Ankara / Türkiye

Tel.: + 90 312 479 1 444

E-Posta: info@isteknoloji.com.tr